Intuityvi ir ypač

patogi sąsaja

naudotojui

Fibaro

FIBARO sistema yra bene pats pažangiausias išmaniųjų namų automatizavimo sprendimas rinkoje. FIBARO produktuose naudojama Z-Wave technologija leidžia valdyti visus elektrinius prietaisus pastate, nekeičiant pastato infrastruktūros.

Valdymo įrenginiai palaiko ryšį su prietaisais pastate bevieliu tinklu ir siunčia jiems komandas atlikti tam tikrus veiksmus. FIBARO suteikia aukščiausią komforto ir saugumo lygį Jums ir Jūsų šeimai.

Fibaro produktai

Home Center 2

"Home Center 2" yra greitas, efektyvus ir didelio galingumo centras, naudojamas valdyti FIBARO sistemą. "Home Center 2" palaiko ryšį su iki 230 aktyvatorių ir jutiklių per bevielio ryšio protokolą Z-Wave. FIBARO valdiklio veikimas yra apsaugotas pažangia duomenų atsarginės kopijos ir atkūrimo sistema - automatiškai saugoma korpuse paslėptame USB rakte. Naudodamiesi patogia "Home Center 2" sąsaja galite sukurti sudėtingus scenarijus su išankstiniais nustatymais. "Home Center 2" galima valdyti naudotojų teises. Šis valdiklis palaiko VoIP ir vaizdo pokalbių funkcijas. "Home Center 2" valdiklyje naudotojui suteikiama galimybė rašyti kodą Lua programavimo kalba, taip praplečiant sistemos funkcionalumą.


Home Center Lite

"Home Center Lite" yra naujos, neįtikėtinai kompaktiškos FIBARO sistemos "smegenys", naudojančios patikrintus sprendimus, taikomus "Home Center 2". "HCL" yra aprūpintas nauja atkūrimo sistema ir gali išsaugoti duomenų atsargines kopijas debesyje (virtualiame serveryje). Jis yra mažesnis nei "HC2" ir suteikiama galimybė jį praplėsti su moduliais (baterija ir GSM moduliu*). "Home Center Lite" valdiklis leidžia dar geriau integruoti namų multimedijos sistemas su FIBARO sistema.


Dimmer 2

Fibaro Z-Wave apšvietimo valdymo modulis montuojamas į jau egzistuojantį apšvietimo jungiklį ir suteikia jums galimybę bevieliu būdu valdyti apšvietimą. Naujasis Dimmer 2 yra išties universalus apšvietimo valdymo modulis - automatiškai parenka tinkamiausią pritemdymą (taikant trukmės arba vėlinimo reguliavimo būdus) pagal naudojamų lempučių tipą. Šis valdymo modulis matuoja suvartojamą energiją ir praneša ZWave sistemai. Fibaro apšvietimo valdymo modulis Dimmer 2 yra visiškai sertifikuotas pagal Z-Wave Plus programą - užtikrinamas didesnis veikimo diapazonas, ilgesnis baterijos naudojimo laikas ir programinės įrangos atnaujinimas nuotoliniu būdu (OTA).


Roller Shutter 2

Radijo bangomis valdomas modulis, skirtas valdyti KS valdomas motorizuotas pakeliamas žaliuzes, markizes, roletus, vartus ir panašaus tipo elektros priteisus. Šiuo moduliu galima tiksliai nustatyti roletų arba pakeliamų žaliuzių plokštelių padėtį. Tikslus padėties nustatymas galimas su varikliais, aprūpintais mechaniniais ir elektroniniais eigos ribotuvais, o prietaisas yra aprūpintas galimybe stebėti energijos suvartojimą.


Relay Switch 2

Naujasis relinis viengubas arba dvigubas jungiklis Relay Switch 2 buvo sukurtas aktyvuoti ir išjungti elektrinius prietaisus. Dėl mažų matmenų, jis gali būti montuojamas jungiamosiose dėžutėse arba prietaisų korpuso viduje. Modulis yra valdomas Z-Wave tinklu arba paprastu jungikliu.


Double Relay Switch 2

Galios ir energijos naudojimo matavimo funkcija leidžia stebėti ir sumažinti jūsų sąskaitas už elektros energiją.
Norėdami mėgautis beveik neribotomis galimybėmis, tiesiog prijunkite FIBARO Switch 2 jungiklį prie sistemos ir kitų prietaisų!


Universal Sensor

Universalus dvejetainis daviklis yra bevielis modulis, kuris leidžia pagerinti bet kurio jutiklio su skaitmenine išvestimi funkcionalumą, įgalindamas jį palaikyti ryšį su bevieliu Z-Wave tinklu ir FIBARO sistema. Daviklio pagrindinė funkcija - integruoti bevielę FIBARO sistemą su esama laidine sistema ir beviele signalizacija, bei matavimo sistemomis.


RGBW Controller

RGBW valdiklis yra universalus, su Z-Wave suderinamas RGB/RGBW valdiklis. RGBW valdiklis naudoja impulso pločio moduliuotą (PWM) išėjimo signalą, kuriuo galima valdyti LED, RGB, RGBW juostas, halogenines šviesas ir ventiliatorius. Valdomi prietaisai gali būti maitinami 12 V arba 24 V NS. Be to, galima pajungti iki keturių 0V-10V analoginių jutiklių, pavyzdžiui, temperatūros, drėgmės, vėjo, oro kokybės, šviesos jutiklius ir pan. Visi įvesties (IN) ir išvesties (OUT) gnybtai gali būti konfigūruojami LED valdymui arba 0V-10V signalo išvestims.


Wall Plug

FIBARO Wall Plug yra išmanusis, savaime įsidiegiantis, kompaktiškas, modernus ir nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su unikalia galios matavimo funkcija. Tai labai funkcionalus elektros lizdo adapteris, kuris gali būti visur kur tik norite kontroliuoti elektros prietaisus ir patogiai stebėti energijos suvartojimą (maksimali leistina apkrova 2,5 kW).


Door / Window Sensor

Durų / langų daviklis - baterija maitinamas magnetinis daviklis. Jo veikimas pagal Z-Wave standartą užtikrina suderinamumą su FIBARO sistema. Daviklis praplečia sistemos funkcijas, suteikdamas durų, langų ir garažo vartų atidarymo stebėjimo galimybę. Jis naudojamas automatinėse apšvietimo valdymo, prieigos valdymo ir turto apsaugos sistemose.


Flood Sensor

"Flood sensor" daviklis - universalus su Z-Wave suderinamas vandens nuotėkio ir temperatūros daviklis. Daviklis gali būti maitinamas baterija* ir (arba) V NS (12/24 V NS). Daviklis montuojamas ant grindų ar sienos, o vandens nuotėkio daviklio zondai gali būti prailginti prijungus išorinius zondus. Daviklyje yra įmontuotas LED indikatorius bei yra garsinis signalas. Daviklyje taip pat yra ir posvyrio jutiklis, pranešantis apie posvyrį arba judesį pagrindiniam valdikliui. LED diodas praneša apie nuotėkį, naudojimo režimą arba Z-Wave tinklo ryšio diapazoną. Jis taip pat neskęsta - plūduriuoja ant vandens paviršiaus.


Smoke Sensor

Dūmų detektorius yra labai lengvas, idealiai sukurtas, baterija arba 12/24 V NS maitinamas prietaisas, naudojantis ir fotoelektrinius, ir temperatūros jutiklius, kad užtikrintų maksimalią apsaugą ne tik nuo didelės liepsnos, bet ir nuo rusenančios liepsnos. Detektoriuje yra dviejų tipų pavojų signalai: 100dbm įmontuota sirena ir RGB vizualinis indikatorius. Detektoriuje yra sumontuotas Z-Wave diapazono matuoklis ir jis gali būti naudojamas ne tik bevieliame Z-Wave tinkle, bet ir bet kokioje įprastoje laidinėje stebėjimo ir signalizacijos sistemoje. Unikali FIBARO dūmų detektoriaus funkcija - įmontuotas elektroninis įrašymo įtaisas, pagelbėjantis tiriant gaisro incidentą ar gaisrą.


Motion Sensor

FIBARO judesio daviklis - labai pažangus ir mažas daugiafunkcis daviklis. Šiame mažame daviklyje įmontuoti temperatūros, judesio ir apšvietimo jutikliai bei akselerometras. Daviklio akutės indikatoriaus šviesa vizualiai perspėja apie Jūsų jam priskirto parametro pasikeitimus pagal Jūsų spalvų nustatymus. Judesio daviklis yra bevielis ir mobilus, su įmontuotu tinklo diapazono matuokliu bei nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo galimybe. Su FIBARO „Home Center 2“ valdikliu jis išmoks atpažinti Jūsų mėgstamus maršrutus, pritaikys apšvietimą pagal kiekvieno naudotojo pomėgius ir netgi įjungs apšvietimą kambaryje PRIEŠ Jums įžengiant į kambarį...


Button

FIBARO Button - tai kompaktiškas, baterija maitinamas, su Z-Wave Plus suderinamas prietaisas. Juo galite valdyti prietaisus per Z-Wave tinklą ir vykdyti įvairias užduotis, sukurtas FIBARO sistemoje. Keliais mygtuko paspaudimais ar laikant nuspaustą mygtuką, galima aktyvuoti įvairius veiksmus. Panikos režime, kiekvienas mygtuko paspaudimas įjungia avarinę užduotį. Dėka mažo dydžio ir bevielės komunikacijos, FIBARO Button mygtukas gali būti sumontuotas ant bet kokio paviršiaus ir bet kokioje padėtyje arba vietoje, pavyzdžiui, šalia lovos arba po stalu.


Intercom

Tai šiuolaikiškas, blizgaus paviršiaus prietaisas, kuri galima įrengti bet kur: šalia paradinių durų, vartų arba namo viduje. "Fibaro intercom" užtikriną 180 laipsnių aukštos raiškos vaizdą, parodantį kiekvieną, atvykstantį į jūsų namus. Vidinio ryšio sistema suteikia galimybę valdyti dvejus skirtingus vartus, kurie gali būti atidaryti naudojant individualiai priskirtus PIN kodus. Taip pat yra galimybė užtikrinti prieigą svečiams tik tam tikromis valandomis. Vidinio ryšio sistemoje taip pat įrengtas IR apšvietimas, skirtas puikios kokybės naktiniams vaizdo įrašams, taip pat balso perdavimo per IP (VoIP) sistema, skirta perduoti aiškų vaizdą ir garsą. Vaizdo įrašas taip pat gali būti įrašytas ir išsaugotas debesyje.


KeyFob

„Fibaro KeyFob“- 6 mygtukų „Z-Wave“ prietaisas, kuris gali aktyvuoti iš anksto nustatytus scenarijus ir valdyti kitus „Z-Wave“ įrenginius vieno mygtuko paspaudimu. Šis miniatiūrinis „KeyFob“ pultelis veikia kaip nuotolinio valdymo pultas skirtingų scenarijų įjungimui namuose arba biure. Šis prietaisas supaprastina namų valdymą. Jis yra visiškai belaidis, o maitinimui naudojamos baterijos.

Kreipkitės ir mes jums
pasiūlysime profesionalius,
pilnai integruotus sprendimus

8-686 54344

info@madhouse.lt

Scroll Up